Self Storage İstanbul

Anasayfa » Self Storage İstanbul

Self Storage ve Kişisel Alan Depolama

Self storage hizmetimizle kişisel alan depolama yapabilir ve fazla gelen eşyalarınızı güvenli ortamlarda saklayabilirsiniz. Ulusoy Nakliyat olarak Self storage İstanbul hizmetimiz tamamı ile müşterilerimizin isteklerini karşılayacak nitelikte ve onlara özeldir. Eşyalarınızı depolarken kesinlikle sizin istekleriniz doğrultusunda depolama yapıyoruz. Size özel kişisel alanlar oluşturuyor ve bütün hijyen kurallarını uyguluyoruz. Siz isteyin biz yapalım Ulusoy Güvencesinde eşyalarınız emin ellerde.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile eşyalarınızı depoluyoruz. Değerli müşterilerimiz evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetlerini lütfen bir birinden uzak tutmayınız. Eşya taşımasını bilmeyen bir firma depolama konusuna da kesinlikle hakim olamaz. Önce eşyaları tanımak gerekli. Self storage hizmeti için oda sistem depolarımız mevcut. Bununla birlikte depolama esnasında çalışanlarında eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini bilmesi zorunludur.

Self Storage Ulusoy Nakliyat

Ulusoy Nakliyat olarak yaklaşık 42 yıldır evden eve nakliyat ve ofis eşyası taşıma hizmetlerini sunuyoruz. Eşyaların taşınma esnasında hasar alma durumlarına karşı büyük önlemler alıyoruz. Aynı şekilde ev eşyası depolama alanlarımız da son derece güvenlikli, temiz ve hijyeniktir. Siz bizi aradığınız an eşyalarınızın garantisini veriyoruz. Yıllar boyunca Self Storage eşyalarınız güven ve huzurla firmamız bünyesi altında güven içinde kalabilir. Kullanmadığınız eşyalarınız, fazla eşyalar ya da tamamını depolarımızda sizin için güven ve huzur içinde saklıyoruz. Depolamadan önce eşyaları kesinlikle sigortalıyoruz. Sigortası yapılan eşyanın taşınması ve depolanması de çok daha rahat olur.