Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası depolama

Eşya depolama hizmetimiz ile alakalı olarak firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz ile alakalı olarak firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz ile alakalı olarak firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.Eşya depolama hizmetimiz ile alakalı olarak firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.Eşya depolama hizmetimiz ile alakalı olarak firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.Eşya depolama hizmetimiz ile alakalı olarak firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.Eşya depolama hizmetimiz ile alakalı olarak firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama

Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri bir birilerinde ayrı düşünülemez. Eşyaların iyi bir şekilde depolanabilmesi için öncelikli olarak iyi bir şekilde taşınması zorunludur. İyi bir şekilde taşınmayan bir eşyanın uygun biçimde depolanması da çok zordur. Bu nedenle depolama hizmeti sunan firmanın evden eve nakliyat tecrübesi de çok önemlidir.

Eşyalarınızı depolarımıza alırken etiketleme sistemi ile almaktayız. Alınan bütün eşyaları sözleşmemize dahil ediyoruz. Bu sayede depolanan eşyalarınızın hem listesi oluşmuş oluyor hem de sigortalama işlemi yaparken bizim de işimiz kolaylaşmış oluyor.

Eşyalar depolanırken: toz, kir ve nemden korumak son derece önemlidir. Bu konuda depolarımız en iyileridir. Aynı zamanda inşaat hizmetleri de sunan firmamız depolarını kendi yapmaktadır. Depolarımızı inşa ederken bizim için en iyi sonucu alabilecek şekilde yapmaktayız.

Aynı zamanda depolarda önemli hususlardan birsi de temizlik ve hijyen kurallarıdır. Eşyaların her türlü hijyen kurallarına uygun depolanması ve aynı zamanda haşere ve diğer olabilecek zararlı türlere karşı korunmalı ve takip edilmelidir.

Ambalaj sistemlerimiz çağa uygun ve en iyileri arasından seçilmektedir. 1971 yılından beri kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde bilinen firmamız geçmişin birikimini günümüze uyarlamaktadır.

Bizim işe başladığımız yılallardaki eşyalar şu anda antika değeri taşır duruma geldiler. Hassas taşımacılık konusunda çok iyi tanınan firmamız müze ve tarihi eser taşıma hizmetleri sunmuştur.

 

 

Tahmini Fiyatlar

[siteorigin_widget class=”PW_Pricing_List”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Pricing_List”][/siteorigin_widget]

Eşya Depolama © Ulusoy Nakliyat