Hakkımızda

Marmara Depolama

Marmara Nakliyat olarak hedefimiz; uzun yıllar boyunca Eşya taşıma ve depolama sektöründe hizmet vermiş, uluslar arası tecrübe, teknik birikim, beceri ve is disiplinine sahip değerli kadromuzla birlikte çağdaş, teknolojik gelişmelere uygun, özel ve modern dizaynları mızı kaliteli, etkin hizmet anlayışını ön planda tutarak müşterilerimize sunmak ve Türkiye pazarında uluslar arası markalar ile rekabet eden bir marka yaratmaktır
Marmara Nakliyat sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor.

Marmara Ev Eşyası Depolama Firmaları

Depolama sektöründe çığır açan projelerimizle diğer firmaların da yol göstericisi olmuştur. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek Evden Eve Nakliyat, gerekse Ev Eşyası Depolama hizmetlerinde, insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz.

Ev Eşyası Depolamanın Faydaları

İnsanların bir yerden başka yerlere göç ederken temel ihtiyaçlarının eşyalarının taşınması değil ve bunlarla birlikte fazla ve atamadıkları eşyaları ya da Seyehat, eğitim, askerlik, iş vb….

durumlarda eşyalarını güvenle teslim edebilecekleri ve aynı zamanda uygun fiyatlarla korumaya alabilecekleri bir yer aradıklarını biliyoruz. Bu bilinç doğrultusunda firmamız depolama alanına büyük yatırımlar yaparak kalite ve profesyonelliğini Özellikle İstanbul’a Duyurmuştur.

    Fazla   Eşyalardan Kurtulun
    Yurtdışına Gittiğinizde Ev Kirası Yerine Depo Kirası
    Sigoratalı Depolama
    Marmara Depolama