Eşya Depolama İstanbul İçerisinde Marmara Nakliyat ile güvenilir ve pratik bir şekilde yapılır. Depolama sistemlerimiz ve hizmetimiz içinizi rahatlatacaktır. depolarımıza gelen eşyalarınızın yoğunluğu ne olursa sizlere uygun depolarımız mevcuttur. Eşyalarınız depolarımıza alınmadan önce. Sigorta bedeli belirlenir. Bununla birlikte depolanacak eşyalar için en uygun ambalaj malzemeleri belirlenir. Taşınma günü birer birer ambalajlanan eşyalarınız aracımıza yerleştirilir.

Firmamız kurumsal olup bütün taşıma ve depolama yetki belgelerine sahiptir. Çalışanlarımız sigortalı personeller olarak uzun yıllar boyunca firmamız bünyesi altında çalışan kişilerden oluşmaktadır. Firmamız belgelerini sorgulayabilir, isteyebilir ve görebilirsiniz. Örnek eşya depolama sözleşmesi isteyebilirsiniz.

 

Ambalajlama yaparken taşınma esnasında eşyaların alabileceği darbelere karşı sağlam bir ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Bununla birlikte depolama için kullandığımı özel ambalajlama sistemimiz toz, kir ve neme karşı çok dayanıklı olup kesinlikle geçirgen değildir. Eşyalar depolara yerleştirilirken yani istifleme yapılırken, eşyalarınızın ağırlık ve hassasiyetine göre yerleştirilmektedir. Bilindiği üzere kullanılmayan ve sabit kalan eşyaların kendi kendine hasar alma durumu olabilir. Bunun önüne geçmek için yerleştirme şekline çok önem vermekteyiz.

Depolarımız sürekli denetlenmekte ve kontrol edilmektedir. Haşere ve benzeri durumlar için sürekli düzenli olarak uzman kişiler tarafından kontrol edilmekte ve gerekli görülen durumlarda önlemler alınarak ilaçlama yapılmaktadır.

Depolarımıza yiyecek içecek ve canlı hiç bir ev malzemesi ya da eşyası almıyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe öncü olan firmamız, evinizde teknik olarak neyin ne şekilde taşınıp ambalajlanması gerektiğini çok iyi bilmektedir. Ev Taşıma konusunda detaylı bilgi için çağrı merkezimize bakabilirsiniz.

Sigortalama sistemimiz: Eşyalarınız depolarımızdayken ve taşınırken yan tarafta logoları bulunan sigortalama Eşyalarınızın ne kadar depolarımızda kalacağını siz belirlersiniz. Süreci istediğiniz kadar uzatabilir ya da kısaltabilirsiniz. Eşyalarınızı istediğiniz gün istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

 Depolanan eşyalarınızın demonte ve monte işlemleri firmamız personelleri tarafından yapılmaktadır.

Bütün taşınma ve depolama işlemleriniz EKİP ŞEFLERİMİZ tarafından takip edilmekte. Teslimat zamanı da aynı ekip ve ekip şefi hizmetinize gelmektedir.

Ev Eşyası Depolama Firması İstanbul Eşya Depolama Hizmetleri © All Rights Reserved.2017

Powered by Templatation