Ataşehir Ev Eşyası Depolama

İletişim ve Depo Adresi

Ataşehir Depolama

Eşya Depolama İstanbul İçerisinde Marmara Nakliyat ile güvenilir ve pratik bir şekilde yapılır. Depolama sistemlerimiz ve hizmetimiz içinizi rahatlatacaktır. depolarımıza gelen eşyalarınızın yoğunluğu ne olursa sizlere uygun depolarımız mevcuttur. Eşyalarınız depolarımıza alınmadan önce. Sigorta bedeli belirlenir.

Bununla birlikte depolanacak eşyalar için en uygun ambalaj malzemeleri belirlenir. Taşınma günü birer birer ambalajlanan eşyalarınız aracımıza yerleştirilir. Firmamız kurumsal olup bütün taşıma ve depolama yetki belgelerine sahiptir. Çalışanlarımız sigortalı personeller olarak uzun yıllar boyunca firmamız bünyesi altında çalışan kişilerden oluşmaktadır. Firmamız belgelerini sorgulayabilir, isteyebilir ve görebilirsiniz. Örnek eşya depolama sözleşmesi isteyebilirsiniz.

Ataşehir Depolama

Ambalajlama yaparken taşınma esnasında eşyaların alabileceği darbelere karşı sağlam bir ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Bununla birlikte depolama için kullandığımı özel ambalajlama sistemimiz toz, kir ve neme karşı çok dayanıklı olup kesinlikle geçirgen değildir. Eşyalar depolara yerleştirilirken yani istifleme yapılırken, eşyalarınızın ağırlık ve hassasiyetine göre yerleştirilmektedir.

Bilindiği üzere kullanılmayan ve sabit kalan eşyaların kendi kendine hasar alma durumu olabilir. Bunun önüne geçmek için yerleştirme şekline çok önem vermekteyiz. Depolarımız sürekli denetlenmekte ve kontrol edilmektedir. consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esseHaşere ve benzeri durumlar için sürekli düzenli olarak uzman kişiler tarafından kontrol edilmekte ve gerekli görülen durumlarda önlemler alınarak ilaçlama yapılmaktadır.